البرز موزیک

دانلود انشا در مورد صدای زنگ اخر

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
دسته‌بندی نشده

دانلود انشا در مورد صدای زنگ اخر

را میتوانید به صورت رایگان پی دی اف کامل برای انشا مدرسه متن با رعایت اصول ادبی دریافت کنید . صدای زنگ آخر ، صدایی لذت بخش برای اکثر دانش آموزان مخصوصا شاگرد تنبل های کلاس است! صدایی که برای آنها همچون گوش دادن به آواز قناری در فصل بهار ، در یک جای سر سبز است و به همان اندازه لذت بخش است . البته این مورد فقط برای شاگرد تنبل ها نیست ، بالاخره همه ی دانش آموزان در سر کلاس درس و مدرسه خسته میشوند و نیاز به استراحت دارند .

دانلود انشا در مورد صدای زنگ اخر

مخصوصا با این وضعیت مدرسه های ایران که همانند مکتب خانه های قدیمی اما با یک نمیکت و تخته سیاه است و هیچ چیز جذابی در مدرسه ها برای دانش آموزان وجود ندارد . از طرفی بیرون رفتن با دوستان ، نشستن پای کامپیوتر ، گشتن در اینترنت ، گوشی های موبایل و… همگی جذابیت بسیار بالایی دارند .

 

دانلود انشای صدای زنگ آخر :

اینگونه است که صدای زنگ آخر برای دانش آموزان در سر کلاس تبدیل میشود به صدای زیبا و لذت بخش ، انقدر لذت بخش که انگار به یک زندانی حبس ابد حکم آزادی را بدهند یا فردی در لحظه آخر اعدام بخشیده شود .

 

شاید اگر وضعیت مدارس ایران بهتر بود ، و درس خواندن برای دانش آموزان جذاب بود این صدا برای آنان تبدیل به ناقوس مرگ میشد اما متاسفانه اینطور نیست… .

انشا صدای زنگ اخر

نوشته دانلود انشا در مورد صدای زنگ اخر اولین بار در نکس لود پدیدار شد.